O společnosti | BCS Engineering, a.s. CZECH REPUBLIC
QR
BCS Engineering, a.s. CZECH REPUBLIC - header cz en es home mail
ZÁKLADNÍ INFORMACE O SPOLEČNOSTI


Akciová společnost BCS Engineering byla založena v roce 1994. Akcionáři společnosti jsou fyzické osoby (management společnosti). Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl B, číslo vložky 1396.

Obchodní korporace se podřídila zákonu jako celku postupem podle § 777 odst. 5 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech.


HISTORIE


BCS_headquarters

1994 Společnost začala podnikat v oblasti projektování a dodávek investičních celků z oboru malotonážní a potravinářské chemie
1998 Přestěhování firmy do vlastního objektu - Purkyňova 79a, rozšíření činnosti o dodávky pneudopravy sypkých látek v energetice a potravinářském průmyslu
1999 Zahájení výroby rozvaděčů nízkého napětí v dceřinné společnosti BCS Control, s.r.o.
2001 Rozšíření činnosti o zakázky z oblasti petrochemie
2002 Rozšíření činnosti o linky na zpracování ojetých pneumatik
2007 Projektování v 3D systému - AutoPLANT


CERTIFIKACE


Společnost je certifikována firmou Siemens, Rockwell Automation a firmou Mitsubishi Electric pro zpracování projektové dokumentace řídících systémů, zpracování uživatelského SW, zpracování vizualizace technologických procesů a uvádění řídících systémů do provozu.


SYSTÉM JAKOSTI


V současné době probíhají práce směřující k získání certifikace pro systém řízení jakosti dle EN ISO 9001.


MAJETKOVÁ ÚČAST


BCS Engineering, a.s. je 100% vlastnníkem dceřinné společnosti BCS Control, s.r.o., která vyrábí rozvaděče nízkého napětí pro ASŘTP, elektro a provádí montáž zařízení ASŘTP a elektro.


OSTATNÍ


Společnost BCS Engineering, a.s. je členem Regionální hospodářské komory v Brně.


validator.w3.org Valid CSS